Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Płonie Autozbyt w Latoszynie!

Płonie Autozbyt w Latoszynie. Na miejscu jest już kilkanaście wozów strażackich. Na miejsce jadą kolejne jednostki. Wokół całej Dębicy słychać syreny straży pożarnej.

Aktualizacja 21.00 – Droga na Gumniska jest nieprzejezdna. Tłumy ludzi przyglądają się akcji gaśniczej. W akcji bierze udział blisko 20 jednostek straży pożarnej z terenu całego powiatu dębickiego i ościennych powiatów. Pożar objął część wystawienniczą z której udało się usunąć samochody oraz część magazynową.
Autor filmu: Paweł Grych

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/694954534202272/

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.