Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Wystąpienie Kazimierza Krzaka wyciskało łzy z oczu

Wczoraj na spotkaniu z sprawie Rzemieślnika Taurus Pilzno zabrał głos Kazimierz Krzak, jeden z najstarszych mieszkańców Pilzna. -Trzeba podziękować Stasiowi z Taurusa, że żywił nas podczas tych wszystkich prac które wykonywaliśmy na rzecz naszego miasta.  Chciałbym doczekać tej chwili, kiedy ucichnie ten spór. Wiem, że najwięcej się tym to nie podoba, którzy łopaty tam nawet nie wbili -mówił do zebranych senior pilźnieńskiej społeczności Kazimierz Krzak.

Film z wypowiedzią pana Kazimierza można zobaczyć na naszym profilu FB. Zapraszamy.

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/344467959455642/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.