Previous
Next
Previous
Next

Kutrzeba, Chęciek, Maziarka – ktoś z tej trójki będzie nowym starostą

Mateusz Kutrzeba, Piotr Chęciek lub Michał Maziarka będzie nowym starostą powiatu dębickiego – takie informacje udało nam się nieoficjalnie uzyskać. We wcześniejszych latach dobrym zwyczajem było, że starostą zostawał radny z najlepszym wynikiem wyborczym a jest nim w tych wyborach Michał Maziarka z Pilzna. Ale wiadomo też, że on niechętnie chce zmieniać zawód- jest wziętym adwokatem- i na objęcie stanowiska starosty może się nie zdecydować. Dziś mają się odbyć rozmowy w tej sprawie i zapadną decyzję – wynika z naszych wiadomości.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.