Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Radni PiS w Radzie Miejskiej przechodzą do opozycji. Nie będą współrządzić Dębicą.

Powoli opada wyborczy pobitewny kurz w Dębicy i wyłania się z niego nowa polityczna rzeczywistość. – Radni PiS w dębickiej Radzie Miasta nie zamierzają współrządzić z burmistrzem Mariuszem Szewczykiem – mówi Mateusz Kutrzeba. Będziemy konstruktywną opozycją.

Ta deklaracja zapowiada prawdopodobnie spore kłopoty dla burmistrza Mariusza Szewczyka, który w ubiegłej kadencji dość spokojnie współpracował z Radą gdzie większość miał PiS i Wspólnota Ziemi Dębickiej. W tej Radzie PiS ma 11 radnych i stanowi większość, która może zrobić praktycznie wszystko a najgorszym scenariuszem dla burmistrza może być nie uchwalenie  budżetu. – Nie zamierzamy współrządzić z Mariuszem Szewczykiem – deklaruje Mateusz Kutrzeba. Burmistrz wygrał wybory i teraz musi samodzielnie realizować swój program wyborczy, bez naszej pomocy.

Nie udało nam się skontaktować z burmistrzem Mariuszem Szewczykiem, aby zapytać go o komentarz w tej sprawie. Będziemy do niej wracać.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.