Previous
Next
Previous
Next

Mariusz Szewczyk: Zachęcam wszystkich radnych do pracy na rzecz dobra miasta

Nowo wybrany burmistrz Dębicy jest zaskoczony deklaracją radnych PiS z dębickiej Rady Miejskiej, że będą w tej kadencji opozycją.
– Ja zachęcam wszystkich do pracy na rzecz dobra Dębicy – powiedział w rozmowie telefonicznej z naszą redakcją Mariusz Szewczyk. Groźba, że nie zostanie uchwalony budżet miasta może przynieść bardzo groźne konsekwencje dla Dębicy.

Brak uchwalonego budżetu, a taka sytuacja może się wydarzyć, w sytuacji gdy radni PiS będą w opozycji grozi tym, że miasto będzie funkcjonować w oparciu o prowizorium budżetowe.
-To oznacza, że Dębica będzie mieć środki tylko na niezbędne funkcjonowanie – przestrzega Mariusz Szewczyk. Nie będzie środków np. na inwestycje i wiele innych rzeczy. Mam nadzieję, że nie dojdzie do takiej sytuacji.  Wierzę, że gdy opadną wyborcze emocje w radnych przeważy chęć pracy na rzecz dobra Dębicy – komentuje sprawę nowo wybrany burmistrz Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.