Previous slide
Next slide

Most kolejowy w jesiennej scenerii – FOTOREPORTAŻ + FILM

Dla ostudzenia powyborczej gorączki proponujemy dziś fotoreportaż z rejonu nowego mostu na Wisłoce. Skołatane nerwy może ukoi filmik przedstawiający most po którym z impetem przejeżdża pociąg ciągnący cysterny. Większość facetów w dzieciństwie bawiła się kolejką a część z nich robi to nawet jak już jest dorosła.  To zawsze dobrze robiło na nerwy, może pociąg na filmie też tak zadziała?

 

 

 

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/610680549367381/

 

 

 

 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.