Previous
Next
Previous
Next

Nie mogą doczekać się zwrotu pieniędzy za odwołany festiwal. Dziś sprawą zajął się Polsat

Latem tego roku miała odbyć się kolejna edycja festiwalu w Straszęcinie, ale organizatorzy odwołali go. Wiele osób które kupiło  bilety na imprezę twierdzi, że wciąż nie otrzymało zwrotu pieniędzy za bilety. Dziś sprawą zajęła się ekipa dziennikarzy z Polsatu.

Uczestnicy niedoszłego festiwalu założyli na Fb grupę skupiającą ludzi, który kupili bilety i twierdzą, że po odwołanej imprezie  nie doczekali się zwrotu pieniędzy za odesłane organizatorom bilety. W tym gronie są osoby praktycznie z całej Polski. Niektórym z nich udało się odzyskać pieniądze o czym uczciwie przyznają na forum grupy. Ale bardzo liczna jest też grupa ludzi, którzy wciąż czekają na ich zwrot. Dziś sprawą zainteresowali się dziennikarze Polsatu, którzy przyjechali do Dębicy. Pod gmachem Sądu Rejonowego spotkali się z kilkoma osobami, które bezskutecznie czekają na zwrot pieniędzy oraz reprezentującą ich panią mecenas.  Materiał ma być wyemitowany 14 listopada.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.