Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Derby województwa podkarpackiego w hokeju na lodzie – Żak Starszy

Już w najbliższą niedzielę na dębickim lodowisku rozegrane zostaną derby województwa podkarpackiego w hokeju na lodzie w kategorii Żaka Starszego. Do Dębicy przyjadą młodzi hokeiści z Sanoka. Spotkanie zapowiada bardzo dobrą rywalizację gdyż spotykają się dwa  najwyżej notowane w tabeli ligi Żaków Starszych.
Zapraszamy na godzinę 11:10, ulica Piłsudsiego 19.
WSTĘP WOLNY !!!
DOPING POTRZEBNY !!!

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.