Previous
Next
Previous
Next

Sylwestrowa zabawa na dębickim Rynku

Mariusz Szewczyk Burmistrz Miasta Dębica i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają wszystkich mieszkańców na sylwestrową zabawę na Rynku, gdzie przy największych hitach disco polo i muzyki tanecznej wspólne powitamy Nowy Rok. Zagrają zespół Hit Boyz oraz DJ Shany.

Zespół Hit Boyz to profesjonalni muzycy grający na żywo największe przeboje polskiej muzyki tanecznej. Każdy ich koncert jest pełen niezapomnianych hitów, które porwą do zabawy każdą publiczność. Grupa bawi na scenie energetycznym wykonaniem, świetnym kontaktem z publicznością i atrakcyjnym humorystycznym imagem.

Imprezę rozpocznie DJ Shany miksem tanecznych rytmów. O północy życzenia pomyślności na Nowy Rok złożą dębiczanom władze miasta. Sylwestrową zabawę zakończy pokaz sztucznych ogni.

W tym dniu zapraszamy także do DKiK „Kosmos”, gdzie o godz. 19.30 kielecki Teatr Tetatet wystawi spektakl „Umrzeć od śmiechu”, w reżyserii Mirosława Bielińskiego. Bilety: 60 zł – normalne, 50 zł – ulgowe do nabycia w kasie DKiK „Kosmos” oraz na stronie internetowej: www.kosmos.mokdebica.pl. W cenę biletu została wliczona lampka szampana, którą będziemy wznosić toast za pomyślność w nadchodzącym roku.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.