Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Przygotowania do Sylwestra na dębickim Rynku

Już co najmniej od godziny 17.00 trwają przygotowania do Sylwestra na dębickim Rynku. W muszli koncertowej montowany jest właśnie sprzęt nagłaśniający. W tym roku dla dębiczan którzy zdecydują się przywitać Nowy Rok na dębickim Rynku zagrają: zespół Hit Boyz oraz DJ Shany. Początek koncertu o godz. 21.00

W tym roku mieszkańcy miasta będą mieli okazję bawić się przy największych hitach disco polo i muzyki tanecznej. Zagrają zespół Hit Boyz oraz DJ Shany. Zespół Hit Boyz to profesjonalni muzycy grający na żywo największe przeboje polskiej muzyki tanecznej. Każdy ich koncert jest pełen niezapomnianych hitów, które porwą do zabawy każdą publiczność. Grupa bawi na scenie energetycznym wykonaniem, świetnym kontaktem z publicznością i atrakcyjnym humorystycznym imagem.
Imprezę rozpocznie DJ Shany miksem tanecznych rytmów. O północy życzenia pomyślności na Nowy Rok złożą dębiczanom władze miasta.

A tak wygląda dębicki Rynek w sylwestrowy wieczór.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.