Previous
Next
Previous
Next

Święta w kolorach Tikkurila czyli „Bombki i nie tylko (jak) malowane”

Wyjątkowe, niepowtarzalne, magiczne, kolorowe… Takimi słowami można określić ozdoby świąteczne, które powstały podczas kolejnych otwartych warsztatów plastycznych z firmą Tikkurila. Tradycyjne bombki choinkowe, obok aniołków, Mikołajów, bałwanków i reniferów, udekorowane produktami Tikkurila, powędrowały do domów uczestników warsztatów, by przyozdobić ich świąteczne drzewka.

Przedświąteczne warsztaty plastyczne organizujemy już od pięciu lat. Co roku są z nami artyści mniejsi i więksi, młodsi i starsi, rodzice z dziećmi, nie brakuje także seniorów, co pokazuje, że każdy z nas ma potrzebę uczestniczenia w takich projektach artystycznych, podczas których może w jakiś sposób wyrazić siebie, wykorzystać swoją kreatywność, wyobraźnię i przede wszystkim stworzyć coś własnoręcznie, a przy tym jeszcze fajnie się bawić” – komentuje Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR firmy Tikkurila Polska SA.

Tegoroczna edycja wydarzenia została zorganizowana w przedświąteczny weekend w Galerii Handlowej Raj w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.