Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Ponad 118 tysięcy złotych już w Sztabie „Kwiatek” i 60 tysięcy złotych od „Śnieżki” dla WOŚP

W Sztabie „Kwiatek” działającym przy Zespole Szkół im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy trwa liczenie funduszy, które udało się zebrać podczas tegorocznego, 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po godzinie 20.00 Sztab „Kwiatek” miał 118 tysięcy złotych ze zbiórek i liczenie trwało dalej. Na hali Domu Sportu gdzie odbywał się cykl imprez sportowo-artystycznych Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka” przekazała na rzecz Orkiestry 60 tysięcy złotych.

Aktualizacja godz. 22.15 – w Sztabie „Kwiatek” zebrano ponad 200 tysięcy złotych

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.