Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

524 km wybiegane dla WOŚP w Endorfinie

Tylko w piątek 11 stycznia w Klubie Fitness Endorfina w Dębicy klubowicze i goście wybiegali na bieżniach i przejechali na rowerkach ponad 524 km na rzecz WOŚP. Za każdy kilometr wybiegany w klubie Orkiestra otrzyma 1 złotych. A to nie wszystkie fundusze które udało się zebrać w Endorfinie. Do puli dojdą fundusze z licytacji treningów personalnych oraz zbiórki do puszek.

Endorfina po praz kolejny zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W akcję która trwała od piątku do dzisiaj włączyło się kilkaset osób.
„Od piątku był w naszym klubie bardzo duży ruch. Do akcji “BIEGNIEMY DLA WOŚP” z której każdy przebiegnięty kilometr to 1 złotówka dla WOŚP włączyli się nasi klubowicze i goście, którzy przyszli specjalnie żeby wesprzeć akcję. Dzięki ich zaangażowaniu udało się wybiegać ponad 524 kilometry. Najdłuższy dystans wybiegany przez jedną osobę dla WOŚP wyniósł 32 kilometry” – mówi Anna Urbanik, właścicielka Endorfiny.

Jak mówi Anna Urbianik w przyszłym roku będzie chciała zaprosić dobiegowej akcji dla WOŚP biegaczy z kilku dębickich stowarzyszeń biegowych.

Na licytację zostały także przekazane 4 treningi personalne oraz karnet open do klubu. Osoby które wylicytują treningi personalne będą miały okazję poćwiczyć pod okiem profesjonalnych trenerów: Katarzyny Ogrodnik, Krzysztofa Wójciaka, Dominika Szelengiewicza i Roberta Archackiego.

„To była bardzo udana akcja na rzecz WOŚP. Zebraliśmy najprawdopodobniej trzy razy więcej niż w poprzednim roku, ale dokładne dane znane będą dopiero po podsumowaniu całej akcji. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony patrząc na wielkie zaangażowanie naszych klubowiczów” – mówi Krzysztof Wójciak, trener personalny w Klubie Fitness&squash Endorfina.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.