Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Muzyczna karuzela w Szkole Muzycznej

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy zaprasza dzieci zainteresowane nauką w szkole muzycznej na zajęcia edukacyjne. Kandydaci na uczniów uczestniczą w zajęciach muzyczno – ruchowych oraz w audycjach poświęconych wybranym instrumentom muzycznym.

Dzieci i ich opiekunowie mają możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w szkole artystycznej. Jest to również okazja do sprawdzenia u kandydatów predyspozycji muzycznych.
Zajęcia odbywać się będą w soboty :2.03.2019 r., 16.03.2019 r., 30.03.2019 r. oraz 13.04.2019 r. o godz. 10:00 w budynku dębickiej szkoły muzycznej przy ul. Kościuszki 8.
Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 11 lat wraz z opiekunami. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie swoich dzieci na adres e-mailowy:sekretariat@zpsmdebica.pl lub dostarczenie wypełnionego formularza do sekretariatu szkoły.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.