Previous
Next
Previous
Next

„Champions of Illusion” w Dębicy !

Artyści z międzynarodowej grupy iluzjonistów „Champions of Illusion” podczas europejskiego tourne’e odwiedzą też Polskę. Zawitają też między innymi do Dębicy. Na scenie zobaczymy niesamowite, zapierające dech w piersiach show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. W realizacji poszczególnych iluzji często uczestniczą osoby zapraszane przez artystów z publiczności.
A może tym razem to właśnie Ty wyciągniesz królika z kapelusza i przeniesiesz się z naszymi gwiazdami do świata fantazji 🙂
Ta impreza jest dla całej rodziny. Zapraszamy wszystkich od lat 3 do 103 🙂

Bilety już dostępne w kasie Domu Kultury oraz  na :
https://www.kupbilecik.pl/impreza-30904-miedzynarodowy.festiwal.iluzjonistow.champions.of.illusion.debica.html

Przenieśmy się razem do Krainy Czarów 🙂

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.