Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Eliminacje rejonowe 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizuje eliminacje rejonowe 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 9 kwietnia w DKiK „Kosmos”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół średnich i dorosłych.

Termin zgłaszania uczestników upływa z dniem 2 kwietnia  br. Karty zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Dom Kultury i Kino „Kosmos”, ul. Lisa 3, 39 – 200 Dębica, lub drogą mailową na adres: konkursy@mokdebica.pl.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.