Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

„Miłość dociera wszędzie…” Koncert Charytatywny dla Oliwki i Nikoli

Blisko 14 tysięcy złotych udało się zebrać na leczenie Oliwki i Nikoli Głowacz z Podlesia w ramach   koncertu charytatywnego „Miłość dociera wszędzie” zorganizowanego 25 stycznia w DK „Mors” przez wolontariuszy Szkoły Podstawowej nr 9  wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Siostry cierpią na rdzeniowy zanik mięśni i wymagają stałej rehabilitacji i leczenia.

W organizację koncertu na rzecz dziewczynek włączyło się bardzo wiele osób. Gośćmi specjalnymi koncertu byli Alina Nowak i Edgar Marcos, Mistrzowie Hiszpanii i Polski, zwycięzcy Pucharu Europy, Finaliści prestiżowych Turniejów Grand Slam i Finaliści największych turniejów międzynarodowych i światowych w tańcach latynoamerykańskich. Podczas koncertu wystąpili lokalni artyści i grupy taneczne: tancerze ze Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance i Simply Swagg, karatecy z Dębickiej Akademii Karate Tradycyjnego, akrobaci z rzeszowskiej szkoły „Elite Talent Club” oraz zespół Muzycy „Nie – poważni”.

Na scenie wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 : Karolina Strzałka, Emilka Węgrzyn, Lena Herduś i Bartosz Jedynak, recytacja; Bartosz Król, a także w chórku i lokalnych grupach w/w. Koncert prowadzili Małgorzata Michna i Mateusz Kruczek.

Na widowni DK MOrs podczas koncertu zasiedli m.in.  członkowie i podopieczni Stowarzyszenia „Radość” i Warsztatów Terapii Zajęciowej, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11, 12, Szkoły Podstawowej ze Starej Jastrząbki i Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Dębicy, a także uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy.

W organizację koncertu włączyli się:  Agnieszka Wiater, Barbara Barnaś, Magdalena Rasińska, Renata Kusibab, Krzysztof Bizoń, Urszula Iwańska i Danuta Zborowska (scenografia), Lucyna Magda (opiekun recytacji). Koordynatorem przedsięwzięcia była  Agnieszka Jakubowska-Cetnar.

Zdjęcia : Szkoła Podstawowa nr 9 w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.