Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dębiczanie na obozie treningowym Fighters Camp w Zakopanem

Podczas mijającego weekendu zawodnicy Dębickiego Klubu Kyokushin Karate przebywali na obozie treningowym Fighters Camp w Zakopanem, gdzie przygotowywali się do startu w Mistrzostwach Polski.

Obóz miał charakter treningowo -sparingowy. Dębiccy zawodnicy toczyli walki z czołowymi zawodnikami z Polski, Białorusi , Ukrainy oraz Rosji. Dębicki klub reprezentowali Sensei Adam Szela ( trener ), zawodnicy:  Sensei Tomasz Paszko, Maciej Gorczyca oraz Paweł Tarczoń. Ten ostani będzie bronił mistrzowskiego tytułu zdobytego w 2018 r.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.