Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dinozaury Motoryzacji już 21-23 czerwca w Głobikowej

Już po raz kolejny Stowarzyszenie Głobikowa , Gryfici Dębica oraz Automobilklub  Stomil Dębica organizują wspólnie Zlot pojazdów zabytkowych.

IV edycja zlotu odbędzie się w dniach 21-23 czerwca. Impreza ta przyciąga bardzo dużą ilość osób fascynujących się zabytkowymi pojazdami. Każdy może wziąć udział w zlocie pod warunkiem, że jego pojazd jest wyprodukowany przed rokiem 1975.

Można zobaczyć wiele zabytkowych motocykli, samochodów, rowerów oraz silników stacjonarnych.

Organizatorzy serdecznie zapraszają . Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.