Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

14 sierpnia Urząd Miejski w Dębicy będzie nieczynny

W piątek 14 sierpnia br. Urząd Miejski w Dębicy będzie nieczynny.

„Zgodnie z Zarządzeniem Wewnętrznym nr 22/2019 Burmistrza Miasta Dębicy z dnia 14 listopada 2019 r. w sprawie terminów dodatkowych dni wolnych od pracy w Urzędzie Miejskim w Dębicy w 2020 r. oraz art. 130 §2 Kodeksu Pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, z póź. zm.), dzień 14 sierpnia będzie dniem wolnym od pracy za dzień 15 sierpnia, który przypada w tym roku w sobotę. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy i prosimy o zaplanowanie wizyty w Urzędzie Miejskim w innym, dogodnym dla Państwa czasie” – informują na stronie magistratu urzędnicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.