Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ze względu na koronawirusa zmienione zostały zasady Urodzinowego Biegu Miasta Pilzna

Z uwagi na sytuację epidemiczną i w trosce o bezpieczeństwo uczestników oraz mieszkańców gminy, zmieniona zostaje formuła tegorocznej edycji Urodzinowego Biegu Miasta Pilzna. Najważniejsze zmiany w regulaminie to:

– start dla mieszkańców gminy Pilzno (zgłoszenia będą weryfikowane)
– brak zawodów dla dzieci
– biegi na dystansie 10 km, 5km oraz 5 km Nordic walking i 3,5km niepełnosprawni na wózkach
– podczas biegu będzie wykonywany ręczny pomiar czasu
– klasyfikacje „OPEN” dla kobiet i mężczyzn (nie będą prowadzone klasyfikacje w kategoriach wiekowych) oraz „najlepszy mieszkaniec i mieszkanka gminy Pilzno”
– dla najlepszych puchary i symboliczne nagrody rzeczowe
– biuro zawodów oraz posiłek na płycie Rynku
– opłata startowa 20zł
Dziękujemy osobom spoza gminy Pilzno za zainteresowanie naszą imprezą oraz dziękujemy za zrozumienie sytuacji. Mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku, w odmiennych okolicznościach, podczas kolejnej 7. już edycji.

źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.