Previous
Next
Previous
Next

II Memoriał Tenisowy Grzegorza Matyfiego

25 lipca na kortach tenisowych przy ul. Sportowej 26 odbędzie się II Memoriał Tenisowy Grzegorza Matyfiego.

Zgłoszenia : Michał Matyfi tel. 514 357 552

Od maja br. korty tenisowe przy ulicy Sportowej w Dębicy, na terenie obiektu tenisowego prowadzonego przez Michała Matyfiego noszą nazwę zmarłego w 2018 roku Grzegorza Matyfiego, popularnego w Dębicy trenera narciarskiego i tenisa ziemnego.

„Dzięki inicjatywie przyjaciół Grzegorza Matyfiego, mieszkańców Dębicy i dębickiego tenisisty Andrzeja Jandy, w 2018 roku powstał pomysł nazwania kortów tenisowych przy ul. Sportowej, imieniem Grzegorza Matyfiego. Inicjatorką zawieszenia tablicy była Marta Pawełko, dyrektor MOSIR w Dębicy” – mówił nam kilka tygodni temu Michał Matyfi, syn Grzegorza.

Grzegorz Matyfi od początku lat 90 XX wieku prowadził w Dębicy firmę w której uczył tenisa ziemnego i narciarstwa. Był także organizatorem licznych obozów narciarskich m.in. w Alpach, na Słowacji i w Polsce oraz założycielem Dębickiej Ligi Tenisa Ziemnego.
Zmarł 25 czerwca 2018 roku w wieku 67 lat.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.