Previous
Next
Previous
Next

Turniej Siatkówki Plażowej Amatorów

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy oraz Dębicka Akademia Siatkówki Kępa zapraszają na turniej siatkówki plażowej dedykowany amatorom.

Turniej odbędzie się na nowo otwartym boisku do plażówki w kompleksie letnich basenów w Dębicy przy ul. Sobieskiego, obok Galerii Dębickiej.

W rozgrywkach mogą wziąć udział dwójki męskie, żeńskie i mieszane. Przewidziano darmowy wstęp na obiekt dla uczestników turnieju.

Turniej podzielono na dwie kategorie wiekowe:
– czwartek 30 lipca zagrają uczestnicy w wieku od 13 do 18 lat

– niedziela 2 sierpnia zagrają zawodnicy powyżej 18 lat.

Godziny rozpoczęcia – 11.00.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody przygotowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz sponsorów.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie lub mailowo do 28 lipca: Łukasz Nowak tel. 600 168 427 email: lukasznovkin@gmail.com.

Maksymalna ilość uczestniczących par w każdej grupie wiekowej to 12. W przypadku mniejszej ilości uczestników zapisy prowadzone będą również w dniu rozgrywania turniejów od godz. 10.00 do 10.30.

Szczegółowy regulamin oraz oświadczenia uczestników dostępne są na stronie mosir.debica.pl w zakładce Aktualności.

źródło: MOSiR

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.