Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Policjanci znaleźli pół kilograma marihuany u mieszkańca Dębicy. 23-latek został tymczasowo aresztowany

Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Dębicy podejrzanego o posiadanie narkotyków. W wynajmowanym przez mężczyznę mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad pół kilograma niedozwolonych substancji. Prokurator przedstawił 23-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

We wtorek, na jednej z ulic w centrum Dębicy, policjanci wylegitymowali dwóch rowerzystów. Przy jednym z mężczyzn funkcjonariusze ujawnili środki odurzające w postaci marihuany i mefedronu. Policjanci podjęli decyzję o przeszukaniu miejsca zamieszkania 23-letniego mieszkańca Dębicy.

Podczas interwencji, w wynajmowanym przez mężczyznę mieszkaniu, znaleziono ponad pół kolograma marihuany. Policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu również znaczną ilość gotówki. 23-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to – 513 g marihuany oraz 0,39 g mefedronu.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Dębicy, na wniosek prokuratora, podjął decyzję o zastosowaniu wobec mężczyzny aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy.   

Zgodnie z kodeksem karnym za popełnione przestepstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.