Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zbierają na aparaty ochrony dróg oddechowych dla swojej jednostki OSP

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabinach zwracają się z prośbą o wsparcie zakupu sprzętu ochrony przeciwpożarowej – dwóch aparatów ochrony dróg oddechowych.

„Łączny koszt łączny jednego aparatu to około 6000 zł, a pozostałą brakującą kwotę pokryjemy ze środków własnych. Grabiny są drugą co do wielkości miejscowością w gminie. Mimo ogromnych chęci, pełnego zaangażowania i ilości Ochotników, nie jesteśmy w stanie w pełni uczestniczyć we wszystkich akcjach ratowniczych, ponieważ nie mamy potrzebnego do tego sprzętu, przykładem tego, może być pożar budynku czy płonący samochód, przez brak aparatów nie mogą wejść do środka czy podejść do samochodu przez niebezpieczne dla zdrowia zadymienie. Pozyskane dzięki Waszej pomocy aparaty pozwolą Nam uczestniczyć w pełni we wszystkich działaniach, będziemy mogli w bezpieczny sposób ratować zdrowie i życie innych. Z góry dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę, okazaną pomoc i zainteresowanie” – piszą na stronie zrzutka.pl Druhny i Druhowie OSP Grabiny.

link do zrzutki:
https://zrzutka.pl/afggz5

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.