Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ponowne przywrócenie obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa ewentualnie na terenie poszczególnych powiatów i gmin

O godz. 14.50 w Kancelarii Premiera odbyła się konferencja po rządowym sztabie zarządzania kryzysowego ws. epidemii koronawirusa.

Jak poinformował podczas konferencji rzecznik rządu zespół nie podjął decyzji w sprawie wprowadzenia obostrzeń w związku z wzrostem zakażeń koronawirusem. Pod uwagę brane jest regionalne wprowadzenia obostrzeń w poszczególnych powiatach i gminach, które mają największe zakażenia.
Dyskutowana jest kwestia wprowadzenia kwarantanny dla Polaków powracających do kraju. Na chwilę obecną brak jest takiej rekomendacji do kwarantanny.

Nowe obostrzenia na terenie poszczególnych powiatów i gmin, a nie w skali całego kraju.

Dzisiaj odnotowano rekordowy od początku pandemii w Polsce wzrost zakażeń koronawirusem – 657 nowych przypadków w Polsce, w tym 28 na Podkarpaciu (wczoraj 45 zakażeń)

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.