Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

26 sierpnia będą chcieli odwołać Przewodniczącego Rady Miejskiej Mateusza Cebulę. Radny przebywa na kwarantannie i zamierza w sesji uczestniczyć zdalnie

Na 26 sierpnia zaplanowano sesję Rady Miejskiej w Dębicy. Jedną ze spraw którą będą zajmować się radni będzie próba odwołania Przewodniczącego Rady Miasta Mateusza Cebuli. A on akurat jest na kwarantannie i nie będzie mógł osobiście uczestniczyć w obradach.

„Sesję zwołałem na 26 sierpnia, więc w okresie kwarantanny. Jeśli do czasu sesji nie będzie negatywnych wyników naszych testów, to sesja będzie zdalna – radni na sali, a ja zdalnie.

Musimy jednak wtedy zorganizować prawidłowo głosowanie tajne nad moim odwołaniem, analizowane są kwestie prawno-organizacyjne.” – powiedział w rozmowie z naszym portalem Przewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy Mateusz Cebula.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.