Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Aleksander Mazur z „Kwiatka” najlepszym maturzystą w Polsce !

„Aleksander Mazur z klasy IIIa LO O profilu matematyczno informatycznym jest wśród tegorocznych maturzystów NAJLEPSZY W POLSCE.

Jego wynik z matematyki jest najwyższy z możliwych do osiągnięcia. Aleksander otrzymał 100% z matematyki rozszerzonej i 100% z matematyki podstawowej ,jak również 100% z języka angielskiego podstawowego.

Taki wynik świadczy o talencie Olka jak i również o pracy jego i nauczycieli.
GRATULACJE dla naszego absolwenta i pedagogów !!!” – napisała na swoim profilu na FB Joanna Dymitrowska, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Dębicy.

fot. FB J. Dymitrowska

Przeczytaj także : Aleksander Mazur: Oprócz matematyki lubię podróże, piłkę nożną i gry komputerowe

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.