Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Areszt tymczasowy dla mieszkańca Dębicy

Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Dębicy, który posiadał amfetaminę i marihuanę.

Prokurator przedstawił 37-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawę konopi. Decyzją sądu najbliższy miesiąc spędzi w areszcie.

W czwartek policjanci pionu kryminalnego zatrzymali na gorącym uczynku 37-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna przyszedł doglądnąć swojej uprawy krzewów konopi. Przy 37-latku funkcjonariusze ujawnili świeżo ścięte liście konopi. Dębiccy kryminalni zabezpieczyli 23 krzewy. 

W mieszkaniu zatrzymanego policjanci znaleźli substancję psychotropową. Badania potwierdziły, że zabezpieczona substancja to ponad 52 g amfetaminy. 37-latek został osadzony w policyjnym areszcie.

W piątek Sąd Rejonowy w Dębicy, na wniosek prokuratora, podjął decyzję o zastosowaniu wobec mężczyzny aresztu tymczasowego na okres miesięca.   

Zgodnie z kodeksem karnym za popełnione przestepstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 12 lat.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.