Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kinga Dębska z II LO w gronie finalistów konkursu „Matura na 100 procent”

Kinga Dębska
fot. FB II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy

Tegoroczna absolwentka II LO w Dębicy, Kinga Dębska została wytypowana przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną na kandydatkę do tytułu laureata Ogólnopolskiego Konkursu Matura na 100 procent, organizowanego przez Fundację Zawsze Warto i Centralną Komisję Egzaminacyjną. Kinga znalazła się w gronie 31 finalistów wskazanych przez OKE w Krakowie.


„Kandydaci do tytułu laureata są wyłaniani spośród absolwentów liceów ogólnokształcących, którzy w danym roku szkolnym po raz pierwszy zdawali egzamin maturalny, przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych oraz do co najmniej dwóch egzaminów pisemnych na poziomie rozszerzonym i co najważniejsze – z każdego egzaminu maturalnego uzyskali wynik co najmniej 90%, a co najmniej z jednego egzaminu uzyskali wynik 100%.


Kinga może pochwalić się tym, że uzyskała 100-procentowe wyniki z egzaminów z języka angielskiego na poziomie podstawowym i matematyki na poziomie podstawowym.

Bardzo wysokie wyniki uzyskała także z egzaminów z matematyki na poziomie rozszerzonym (98%), języka polskiego na poziomie podstawowym (90%) i języka angielskiego na poziomie rozszerzonym (90%)” – czytamy w informacji zamieszczonej na FB II LO.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.