Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Biblioteka wraca do „Śnieżki”

Po dłuższej przerwie spowodowanej remontem budynku Domu Kultury „Śnieżka” do obiektu przy ul. Bojanowskiego 18 wraca Filia nr 1 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Dębicy, która przez ostatni czas działała w tymczasowej lokalizacji przy ul. Rzeszowskiej 83.

„W związku z przeprowadzką Filia nr 1 będzie zamknięta i ponownie zostanie otwarta dla Czytelników już w budynku Domu Kultury. Czytelników Filii nr 1 prosimy o cierpliwość, placówka wznowi działalność najszybciej, jak to będzie możliwe, a wszelkie informacje będą dostępne na stronie internetowej lub facebooku” – informują na profilu FB biblioteki pracownicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.