Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Burmistrz Mariusz Szewczyk. Moment zawieszenia tęczowej flagi jest zarejestrowany przez kamery.

” Wielu mieszkańców miasta Dębica kontaktowało się ze mną w sprawie znieważenia pomnika Św.Jana Pawła II. Ubolewam, że młodzi ludzie nie potrafią uszanować tak Wielkiego Człowieka.

Całe zdarzenie jest nagrane i zapewne zostanie wykorzystane przez odpowiednie służby. Za głosem księdza proboszcza parafii św.Jadwigi zachęcam Dębiczan do wzięcia udziału w dzisiejszym nabożeństwie fatimskim. ” – napisał na swoim profilu FB burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.