Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Burmistrz Wojciech Staniszewski na kwarantannie. „Mam nadzieję, że nic mi nie będzie. Z chorym wikarym przywitałem się tylko „żółwikiem””

-Dziś od godziny 16.20 jestem oficjalnie na kwarantannie razem z moją rodziną. Potrwa ona do 23 sierpnia. Miałem kontakt z wikarym, który okazał się być zarażonym koronawirusem, podczas uroczystości pożegnania ks. Marcićkiewicza w Przeczycy. Mam nadzieję, że nic mi nie będzie. Przez cały czas miałem maseczkę na twarzy, a z chorym księdzem przywitałem się „żółwikiem”. Razem ze mną był również przewodniczący Rady Miejskiej w Brzostku Marcin Sas i on też jest skierowany na kwarantannę – powiedział w rozmowie telefonicznej z naszym portalem burmistrz Miasta i Gminy Brzostek Wojciech Staniszewski.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.