Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wójt Gminy Jodłowa Jan Janiga z podejrzeniem zarażenia koronawirusem. Razem z rodziną jest na kwarantannie.

Wójt gminy Jodłowa Jan Janiga.

W rozmowie telefonicznej z naszym portalem wójt gminy Jodłowa potwierdził, że razem z rodziną przebywa na kwarantannie. Niestety, istnieje możliwość, że jest zarażony koronawirusem.

-Najprawdopodobniej miałem kontakt z osobą chorą podczas pożegnania ks. proboszcza Marcićkiewicza w Przeczycy. Jeden z wikariuszy obecnych na uroczystości okazał się być zarażony. Teraz razem z moją rodziną przebywamy na kwarantannie – powiedział wójt gminy Jodłowa Jan Janiga.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.