Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy Katarzyna Rostowska-Machnik: Bardzo dziękuję za wszystkie życzliwe słowa i gratulacje

Katarzyna Rostowska -Machnik – od kilku dni Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy jest bardzo wdzięczna wszystkim, którzy tak bardzo życzliwie zareagowali na jej nominację.

-Bardzo wszystkim dziękuję za gratulacje i miłe słowa, które dotarły do mnie osobiście, sms-ami czy za pośrednictwem mediów. Dziękuję również za zaufanie którym mnie obdarzono powierzając tę funkcję – mówi Katarzyna Rostowska – Machnik. Wiem, że poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko, i będzie trudno dorównać mojemu porzednikowi ś.p. Ryszardowi Teledze. Przez długie lata byłam jego zastępcą i dzięki niemu poznałam specyfikę funkcjonowania Urzędu Pracy. Wiem też, że mam świetną załogę w Urzędzie i wierzę, że w dalszym ciągu będziemy profesjonalnie i na najwyższym poziomie służyć mieszkańcom naszego powiatu.

W ostatnich miesiącach dębicki Urząd Pracy był instytucją która udzielała wsparcia dębickicm przedsiębiorcom w ramach tarczy antykryzysowej. Dzięki temu dziesiątki firm przetrwało trudny okres pandemii, a tysiące miejsc pracy zostało zachowanych.

-Te działania były ogromnym sprawdzianem dla pracowników naszego urzędu, którzy oprócz codziennych obowiązków musieli zająć się też procedurami związanymi z tarczą – dodaje Katarzyna Rostowska – Machnik. Poradzili sobie z nimi znakomicie. Jestem z nich bardzo dumna.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.