Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Oświadczenie firmy Arkus&Romet Group w sprawie koronawirusa

„W nawiązaniu do  komunikatu  z ubiegłego tygodnia informacji o działaniach, które podjęliśmy w związku z potwierdzonym przypadkiem  jednego pracownika serwisu  firmy Arkus& Romet Group o zakażeniu COVID-19, informujemy, że cała sytuacja zakończyła się pomyślenie i to jedyny potwierdzony przypadek pracownika w naszej firmie.

W ubiegłym tygodniu 13.08.2020r., tak jak poinformowaliśmy został potwierdzony jeden przypadek pracownika serwisu firmy Arkus& Romet Group o zakażeniu COVID-19.

Natychmiast, zgodnie z obowiązującymi procedurami przekazanymi przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Dębicy podjęliśmy działania, polegające na objęciu kwarantanną wszystkich pracowników działu serwisu  i było to  9 -ciu pracowników.

Dodatkowo mając na uwadze ewentualne zagrożenie i dobro wszystkich pracowników Zarząd Firmy Arkus & Romet Group podjął decyzję o zleceniu wykonania testów pracownikom serwisu objętym kwarantanną.

W weekend 16.08.2020r. próbki do testów zostały pobrane przez laboratorium (Przychodnia Medyk w Rzeszowie).

Już w poniedziałek 17.08 otrzymaliśmy informację,  o wyniku negatywnym we wszystkich 9-ciu przypadkach zbadanych pracowników – to była bardzo dobra wiadomość dla nas wszystkich, dla całej firmy.

Pracownicy zostali zwolnieni z kwarantanny i od wczoraj, wtorku 18.08 cała załoga serwisu jest już w pracy.

Na podkreślenie zasługuje szybkie działanie Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Dębicy  i Przychodni Medyk w Rzeszowie” – informuje w mailu do redakcji Katarzyny Szydło/ Kierownik Działu Administracji i BHP.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.