Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dzieci wróciły z kolonii w Lesku

Od 2 do 15 sierpnia 20 dzieci z rodzin objętych pomocą Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy przebywały na kolonii w Lesku.

Kolonia została zorganizowana przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Oświatowo – Wychowawczych im. Teresy Kras z Lublina na zlecenie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Dzieci spędzały czas aktywnie i miały zapewnionych mnóstwo atrakcji. W programie wypoczynku była: wycieczka nad Solinę, Myczkowce – Ogród Biblijny, Bieszczadzkie Połoniny, Skansen – Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, piesze wycieczki szlakami wokół Leska. Największą atrakcją dla dzieci okazał się rejs statkiem po Jeziorze Solińskim, a także zabawa w Aquaparku w Lesku. Pobyt na kolonii umożliwił im przeżycie nowych interesujących przygód, a także poznania i zwiedzenia zabytkowych miejsc i pięknych okolic Bieszczad.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.