Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Unikalne zdjęcie Dębicy znalezione w austriackich archiwach. Ktoś rozpoznaje z jakiego miejsca jest wykonane?

Zdjęcie zostało znalezione w austriackich archiwach.

Archiwa w Austrii wciąż pełne są niespodzianek. Należą do nich również fotografie wykonane podczas I wojny światowej.

To powyżej przedstawia Dębicę, ale trudno domyślić się z którego miejsca zostało wykonane. Ktoś pomoże rozwiązać zagadkę?

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.