Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Igloobud” zrealizuje kolejny etap modernizacji Domu Kultury Mors

4 sierpnia br. Gmina Miasta Dębica podpisała umowę z firmą „Igloobud” Sp. z o.o. na realizację kolejnego etapu modernizacji Domu Kultury Mors w Dębicy. Zadanie pn. „Przebudowa pomieszczeń DK Mors – etap II” dofinansowane jest z Ministerstwa Kultury. Całkowita wartość robót budowlanych wynosi 424 208,38 zł brutto.

Zakres umowy obejmuje wykonanie robót wykończeniowych i im towarzyszących, jak m.in. rozbiórki i demontaże instalacji, ścian, podłóg, okładzin ściennych, wykonanie nowych ścianek działowych, montaż sufitów podwieszonych, wykonanie nowych podłóg, a także przebudowę instalacji sanitarnych oraz elektrycznych.

Remontowana część budynku zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zamontowany zostanie system wspomagania słuchu z pętlą indukcyjną, która umożliwi osobie niedosłyszącej odbiór nieskazitelnie czystego i wyraźnego dźwięku. Wprowadzony zostanie też szereg udogodnień dla osób niedowidzących, jak tabliczki w języku Braille’a, wypukłe linie prowadzące namalowane na korytarzu w jaskrawych kolorach.

W wyniku przebudowy powstaną również dwie pracownie nauki muzyki, pracownia plastyczna, dwie szatnie, pokoje dla instruktorów, magazyn strojów, pracownia muzyczna orkiestry, przedsionek sali baletowej oraz sala baletowa. Planowany termin zakończenia robót to listopad 2020 roku.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.