Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą – warsztaty medialne” w Straszęcinie

Wczoraj w dworku w Straszęcinie odbyło się pierwsze z zaplanowanych w ramach „Uniwersytetu Samorządności” szkolenie pod tytułem: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą – warsztaty medialne”. Zajęcia prowadził Adam Mokrzycki – dziennikarz, reporter telewizyjny z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, wydawca i prezenter oraz Marek Młynarski – operator kamery.

Szkolenie skupiało się na zagadnieniach dotyczących skutecznej autoprezentacji, wystąpień publicznych, komunikacji, budowy relacji urząd-mieszkańcy, tworzenia i budowy treści pomocnych w przekazie informacji, promocji i budowaniu wizerunku urzędu na zewnątrz.

Podczas szkolenia w którym wzięli udział m.in. lokalni samorządowcy, przedstawiciele stowarzyszeń i młodzież uczestnicy mieli okazję zapoznać się z zagadnieniami z zakresu m.in. nabywania umiejętności niezbędnych w pracy z różnymi beneficjentami, ocieplenia wizerunku oraz odnalezienia się w świecie nowoczesnej technologii.   

fot. CKiP Żyraków

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.