Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Kąpiele w latoszyńskich Łazienkach przywróciły mi zdrowie” – mówi Marek Pieśniak. Kilka razy w tygodniu pokonuje kilkadziesiąt kilometrów, aby spędzić godzinę w leczniczych wodach.

Pan Marek Pieśniak mieszka w powiecie Brzeskim. Obecnie jest na emeryturze, a przed nią wiele lat był na rencie. – Gościec stawowy zaatakował moje stawy. Nie mogłem noża w dłoni utrzymać. Teraz, po serii kąpieli w Latoszynie mam ręce sprawne jak młody człowiek” – mówi pan Marek.

-Jeszcze nie tak dawno moje życie było bardzo ciężkie. Ból stawów nie pozwalał mi na normalne funkcjonowanie. Do tego zaawanasowana astma. O basenie w Latoszynie dowiedziałem się zaraz po jego otwarciu. Zawsze wierzyłem w lecznicze właściwości wód, bo pochodzę z Dolnego Śląska a tam nie brak uzdrowisk opartych na wodach. Zacząłem przyjeżdżać do Latoszyna i brać kąpiele. Ze zdumieniem zaobserwowałem u siebie bardzo wyraźną poprawę stanu zdrowia. Teraz bez problemu mogę w rękach utrzymać nóż, łyżkę i nic mnie nie boli – mówi pan Marek.

Choroby pana Marka zaczęły się wiele lat temu. Odbywał liczne kuracje, brał bardzo drogie leki i zastrzyki. Poprawa stanu zdrowia była niewielka lub nie było jej wcale.

-Jestem żywym dowodem tego, że wody w Latoszynie działają cuda. Już dawno stan mojego zdrowia nie był tak dobry jak teraz – dodaje pan Marek, który do Latoszyna dojeżdża kilka razy w tygodniu. Zajmuje mi to mniej niż godzinę, ale dojeżdżałbym i dłużej, gdyby była konieczność. Te kąpiele przywróciły mi zdrowie.


Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.