Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koronawirus: na Podkarpaciu dziś 30 zakażeń

30.08.2020 r. Komunikat Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dotyczący sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego:

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 28 osób, 2969 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 831 osób.
Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 141 osób.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 2403 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 1348 osób wyzdrowiało. Odnotowano 83 zgony.
Kolejne 20 osób, które wyzdrowiały to: 4 mieszkańców powiatu mieleckiego, po 2 mieszkańców powiatów dębickiego, niżańskiego, rzeszowskiego i miasta Rzeszowa oraz po 1 osobie z powiatów jasielskiego, krośnieńskiego, stalowowolskiego, ropczycko-sędziszowskiego, przemyskiego, jarosławskiego, leżajskiego i miasta Tarnobrzeg.

Nowych 30 potwierdzonych przypadków to:
• 1 osoba powiat dębicki (K)
• 1 osoba powiat jarosławski (K)
• 2 osoby powiat krośnieński (2K)
• 2 osoby powiat łańcucki (K;M)
• 2 osoby powiat przemyski (2K)
• 2 osoby miasto Przemyśl ((K;M)
• 5 osób powiat przeworski (3K;2M)
• 7 osób miasto Rzeszów (4K;3M)
• 1 osoba powiat stalowowolski (M)
• 7 osób powiat strzyżowski (5K;2M)

Mamy 631 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw:
małopolskiego (153),
śląskiego (86),
lubelskiego (69),
wielkopolskiego (68),
pomorskiego (53),
mazowieckiego (47),
łódzkiego (33),
podkarpackiego (30),
kujawsko-pomorskiego (22),
lubuskiego (17),
warmińsko-mazurskiego (17),
dolnośląskiego (10),
opolskiego (8),
zachodniopomorskiego (8),
świętokrzyskiego (6),
podlaskiego (4).

❗ Z przykrością informujemy o śmierci 1 osoby zakażonej koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 69-M Warszawa. Osoba ta miała choroby współistniejące.

➡️ Liczba zakażonych koronawirusem: 6️⃣6️⃣ 8️⃣7️⃣0️⃣/2 033 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.