Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ziemia Dębicka – przywracamy wspomnienia :) Dziękujemy, że wybieracie się z nami w tę podróż do minonych lat.

Nie ma chyba dla dziennikarzy prowadzących Ziemię Dębicką piękniejszych chwil niż te gdy czyta się Państwa komentarze na naszym profilu FB.

„Jak dobrze ze ziemiadebicka.pl udostępnia nam takie fajowskie stare zdjecia. Teraz widzę ilu ludziom odżyły wspomnienia bo chociaż to byl ciężki czas to dla nie których był to najwspanialszy okres ich dzieciństwa 🙂

Dziekuję, ja osobiscie uwielbiam stare fotki i historie z nimi związane – pisze na naszym profli FB Pani Małgorzata.

„Oglądając te zdjęcia wzięła mnie nostalgia za minionymi czasami. Jak pisałam niejednokrotnie moje dzieciństwo i wczesna młodość toczyła się pomiędzy dwoma miastami Katowice – Dębica. To były dwa różne ” światy” Katowice wiadomo miasto przemysłowe. Natomiast Dębica miasteczko , życie skupiało się wokół rynku. Furmankami się jeździło, jarmarki. Opuściło się rynek kawałek dalej pola uprawne łąki. Ludzie byli inni, spotykali się na piwku w Astorii, Syrence czy Jubilatce. Organizowali jakieś potańcówki – zabawy. Mieli czas na wszystko, uważam, że cieszyli się życiem i ” wolnością” . Pomagali jeden drugiemu – po prostu było fajnie. Pozdrawiam – pisze Pani podpisująca się Teresa Kasia.

Szanowni Państwo,

To dla Was piszemy i przywracamy wspomnienia. Czasem lepsze, czasem gorsze bo życie nie ma tylko dobrych chwil. Dziękujemy, że razem z nami wybieracie się w tę podróż do przeszłości. Dziękujemy, że jesteście z nami, bez Was nie było naszej Ziemi Dębickiej 🙂

Redakcja 🙂

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.