Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koronawirus: zakażone dwie kolejne osoby z powiatu dębickiego

21.08.2020 r. Komunikat Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dotyczący sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego:

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 29 osób, 3360 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 645 osób.
Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 115 osób. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 2022 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 1184 osoby wyzdrowiało.

Odnotowano 78 zgonów. Z przykrością informujemy, że w dniu 20 sierpnia br. zmarł pacjent w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie (mieszkaniec powiatu krośnieńskiego).

Kolejne 29 osób, które wyzdrowiały to: 16 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 3 mieszkańców powiatu lubaczowskiego, po 2 osoby z powiatów: mieleckiego, przeworskiego, przemyskiego i miasta Przemyśla oraz po jednej osobie z powiatów rzeszowskiego i łańcuckiego.
Nowych 46 potwierdzonych przypadków to:


1 osoba powiat brzozowski (mężczyzna)

2 osoby powiat dębicki (mężczyźni)
4 osoby powiat jarosławski (trzy kobiety i mężczyzna)
1 osoba powiat jasielski (kobieta)
1 osoba miasto Krosno (kobieta)
1 osoba powiat leski (mężczyzna)
1 osoba powiat przemyski (kobieta)
3 osoby miasto Przemyśl (dwóch mężczyzn i kobieta)
6 osób powiat przeworski (trzech mężczyzn i trzy kobiety)
1 osoba powiat ropczycko-sędziszowski (kobieta)
2 osoby powiat rzeszowski (kobieta i mężczyzna)
6 osób miasto Rzeszów (czterech mężczyzn i dwie kobiety)
7 osób powiat sanocki (pięć kobiet i dwóch mężczyzn)
7 osób powiat stalowowolski (czterech mężczyzn i trzy kobiety)
1 osoba powiat strzyżowski (kobieta)
2 osoby miasto Tarnobrzeg (kobieta i mężczyzna)

Do 21.08. 2020 na terenie powiatu dębickiego stwierdzono 29 zakażeń, 12 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.