Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Hodowała marihuanę na balkonie. Policjantom tłumaczyła że to na własne potrzeby…

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 35-letniej mieszkance powiatu lubartowskiego, która w swoim mieszkaniu na balkonie zasadziła krzaki konopi. Za posiadanie środków odurzających bądź psychotropowych grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w godzinach porannych w czasie czynności własnych kryminalni z Lubartowa znaleźli u 35-latki z powiatu lubartowskiego kilka krzaków konopii. Rośliny te zasadzone były na balkonie w jej mieszkaniu. Kobieta tłumaczyła, że krzaki te posadziła tylko i wyłącznie dla siebie i na swój własny użytek. Sadzonki miały prawie po metrze wysokości. 35-latka przyznała, że konopie należą do niej. Kobieta została zatrzymana.

Za posiadanie środków odurzających bądź psychotropowych grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

J.S.

Źródło: Policja Lubelska

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.