Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Gang Olsena czegoś takiego by nie wymyślił. Włamywacz słysząc policjantów uciekł na strych i zawinął się w dywan. Potem zasnął …

Funkcjonariusze zatrzymali na gorącym uczynku włamywacza, który gdy usłyszał, że policjanci weszli do domu ukrył się na strychu i zawinął w dywan. Okazał się nim 45-latek z pow. lubartowskiego. O włamaniu powiadomił dyżurnego czujny sąsiad.

Kilka dni temu przed godziną 15:00 dyżurny lubartowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do domu w m-ci Michów. Z przekazanej informacji przez czujnego sąsiada wynikało, że do sąsiedniego domu, ktoś najprawdopodobniej się włamał. Niezwłocznie na miejsce pojechali policjanci. Mundurowi zauważyli wybitą szybę w oknie.

Funkcjonariusze zachowując zasady bezpieczeństwa weszli do środka sprawdzić czy ktoś jest w środku. Po sprawdzeniu pomieszczeń mieszkalnych postanowili wejść na strych domu. Tam policjanci ujawnili mężczyznę, który ukrył się przed nimi zawijając się w dywan.

Sprawcą włamania okazał się 45-letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego. Mężczyzna był już dobrze zanany policjantom ponieważ wcześnie notowany był za podobne przestępstwa.

45-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj z jego udziałem będą wykonane dalsze czynności procesowe. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

R.D./K.K.

Źródło: Policja Lubelska

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.