Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Szczęściarz! Szedł pijany po torach, przewrócił się i zasnął. Nad śpiącym mężczyzną przejechała drezyna kolejowa, a jemu nic się nie stało!

Dużo szczęścia miał mieszkaniec Świdnika, nad którym przejechała drezyna kolejowa. Ułożenie mężczyzny było na tyle fortunne, że nie został nawet draśnięty przez pojazd. Okazało się, że to to 67-letni mieszkaniec Świdnika, przechodząc przez torowisko przewrócił się i usnął pomiędzy szynami. Miał ponad 2 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj około godziny 12:30 policja otrzymała informację o zdarzeniu na torowisku w Świdniku przy ul. Targowej. Jak ustalili policjanci 36-letni mężczyzna, który przechodził przez torowisko zauważył leżącego pomiędzy szynami mężczyznę oraz zbliżający się w ich kierunku pojazd kolejowy. 36-latek zaczął dawać sygnały do zatrzymania się.

Maszynista włączył hamowanie awaryjne maszyny, lecz rozpędzony ciężki pojazd przejechał nad leżącym mężczyzną i zatrzymał się dopiero 50 metrów dalej. Leżącemu mężczyźnie nic się nie stało, ponieważ nie doszło do kontaktu pomiędzy nim a drezyną, która ma dość wysokie zawieszenie.

Okazało się, że pieszy leżący na torowisku to 67-letni mieszkaniec Świdnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala na obserwację. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.