Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Lidia Myszka i Jan Dziurdzik z I LO przeszli na emeryturę

28 sierpnia 2020 roku przewodniczący Rady Powiatu Michał Maziarka, dyrekcja szkoły, nauczyciele i pracownicy I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Wł. Jagiełły w Dębicy pożegnali odchodzących na emeryturę wieloletnich pracowników I LO: Lidię Myszkę – nauczycielkę biologii i chemii, która przepracowała w szkole 29 lat oraz Jana Dziurdzika, który przez 35 lat był zatrudniony w szkole na stanowisku woźnego.

„Dziękujemy za wszystko, co przez te lata pracy zrobiliście dla nas, naszych uczniów i naszej szkoły” – można przeczytać na FB I LO.

Fot. I LO w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.