Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

40.rocznica powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”

Mszą świętą w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Dębicy rozpoczęły się obchody 40. rocznicy powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”.

Po mszy świętej uczestnicy przeszli przed tablicę bł. ks. Jerzego Popiełuszki na wspólną modlitwę.

„W dniu jutrzejszym zapraszam na godz.12.00 na Plac Solidarności, aby wspólnie oddać hołd wszystkim, którzy walczyli o prawa robotników” – napisał na swoim FB w relacji z dzisiejszej uroczystości burmistrz Mariusz Szewczyk.

Fot. FB Mariusz Szewczyk

Parafia Miłosierdzia Bożego w Dębicy – początki. Bez „Solidarności” nie byłoby tej świątyni. Cz. 1.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.