Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Maleńki Igor Pietrucha potrzebuje naszej pomocy. Chłopczyk ma guza mózgu, jego szansą na życie jest operacja w Niemczech. Pomóżcie…

„Przyszło do mnie dwoje lekarzy, ściągnęli maseczki i już wiedziałam, że dzieje się coś strasznego. Niewyobrażalnego. Jeden z nich powiedział, że muszę być teraz silna, bo mają bardzo złe wiadomości. Usłyszałam, że mój synek ma guza móżdżku i że już załatwiają transport do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W tym najgorszym momencie życia, byłam w szpitalu z synkiem zupełnie sama. Przez epidemię, mąż nie mógł nas nawet odwiedzać. Po rozmowie z lekarzami, chwyciłam za słuchawkę, żeby przekazać mu tę dramatyczną informację. Najpierw w telefonie zapadła grobowa cisza. A potem usłyszałam płacz. W jednej sekundzie zawalił nam się świat…” – tak na stronie fundacji Siepomaga opisuje dramatyczną historię choroby synka jego mama.

Szansą na życie dla chłopczyka jest kosztowna operacja w Niemczech. To tylko pieniądze, i aż pieniądze decydują czy chłopiec będzie żyć.

Pomóżcie…

https://www.siepomaga.pl/igorek-wojownik


Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.